TurkishEnglishPortugueseArabicChinese (Traditional)GermanRussianUkrainian

İstediğiniz Dilde Görüntüleyebilirsiniz

Protez Bandı 36 Adet

Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Protez Bandı
Fiyat :
488,43 ₺
Renkli Peruk
Kısa Açıklama
Paket içerisinde 36 Adet kesilmiş protez bandı bulunmaktadır. Walker Tape tarafından şimdiye kadar üretilen en çok kullanışlı Protez Saç bandı diyebiliriz. Diğer bantlardan farklı olarak üretilen Lace Front Tül ve Poly tabanlı ünitelere daha sağlam yapışıyor olmasıdır. Ultra Hold Tape bandına nazaran daha incedir.  Tutuculuğunu 2 - 3 haftaya kadar koruyabilen, aynı zamanda esnek ve fazla kalıntı bırakmadan temizlenebilen bantdır. Kullanım süresi cilt yapınızdaki yağ oranına, hava koşullarına ve Bakım esnasında yapmış olduğunuz işlemlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Protez Bandı 

Ürün Özellikleri

Paket içresinde 36 Adet kesilmiş bant bulunmaktadır.

Özelliği: Yapıştırıcı

Boyutu: "C″ (2,0cm x 7,5cm)

Uyumluluğu: Tüm alt yapılar için uygundur.

Etkisi: Kuvvetli (2-3 Hafta)

Görünüm: Yarı mat

Kullanım alanları: Cilde uygulanabilir.

Hipoalerjenik: Evet

Bekletme: Oda sıcaklığında bekletin.

Seçenek: 1" x 3" - "C" - "CC" - "A" - Mini's

Temizleme: C-22 Solventve Action Solvent

 

Protez Bandı Ürün Kullanım Şekli

Walker Tape tarafından şimdiye kadar üretilen en çok kullanışlı Protez Saç bandı diyebiliriz. Diğer bantlardan farklı olarak üretilen Lace Front Tül ve Poly tabanlı ünitelere daha sağlam yapışıyor olmasıdır. Ultra Hold Tape bandına nazaran daha incedir.  Tutuculuğunu 2 - 3 haftaya kadar koruyabilen, aynı zamanda esnek ve fazla kalıntı bırakmadan temizlenebilen bantdır. Kullanım süresi cilt yapınızdaki yağ oranına, hava koşullarına ve 'Bakım' esnasında yapmış olduğunuz işlemlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 

Neden Cilt Yapısına Göre Değişir?

Kullanmış olduğunuz bantlar medikal bantlardır ve cilt yapınızdaki yağ oranına bağlı olarak erime ve atma durumları yaşanmaktadır. 

Her cildin banda vermiş olduğu tepki farklıdır. Bantlardaki çeşitlilik kullanıcıların cilt yapılarının çeşitliliğine göre oluşturulmuştur.

Cildinize uygun bandı  deneme yanılma yöntemiyle bulmanız gerekmektedir. Deneme yanılma yönteminin sizler için masraflı olduğunu düşünerek

siz değerli kullanıcılar için YENİ bir paket içeriği geliştirdik.   '6 Farklı bant çeşidini tek paket yaptık'

6 Farklı bant çeşidini, her banttan 6 adet olmak üzere, 1 pakette 36 adet olacak şekilde hazırladık. Tek pakette 6 farklı bant çeşidini deneme fırsatınız olacak.

Her bakımda kullanmış olduğunuz bandı not alarak tutuculuk sürelerini gözlemleyebilir, cildinizin vermiş olduğu tepkileri test edebilirsiniz.

Bu şekilde cildinize uygun bandı teşhis etmiş olursunuz.

 

Neden Hava Koşullarına Bağlıdır? 

Protez saç bantları ve sıvı yapıştırıcıları terlemelere ve yağlı ciltlere çok fazla dayanabilen özellikte olmadığını belirtmek isteriz. İş hayatınızda çok fazla terleyen birisiyseniz maalesef

ki bantlardan  istediğiniz performansı alamayacaksınız. Özellikle yaz aylarında nemden ve sıcaktan dolayı bantlarda akma görülebilmekte, tutuş gücü

zayıflamaktadır. Özellikle yaz aylarında bantlar neden akıyor sorusuyla sık sık karşılaşıyoruz. Sıcak havalarda ve yağlı ciltlerdeki bant akva ve atma sorununu aradan kaşdırmak için kullnmanız gereken ürünler aşağıdakilerdir.

 

Ter ve Yağ Önleyici:

Scalp Protector

Scalp Protector Thick

Max Hold Sport

 

Likit Yapıştırıcı

Ultra Hold

Extreme Hold

Walker Signature Adhesive

 

Bakım Esnasında Yapılan Hatalar

Bakım Esnasında bir çok kullanıcı dikkat edilmesi gereken hususları gözardı ederek bakım yapmaktadır.  Dikkat edilmesi gerekenler aşağıda sıralanmıştır:

1)Protez saçınızın alt yapısının yağdan arındırılmış ve kuru olması çok önemlidir. Aldığımız şikayetlerden bir tanesi de

bandın cilde yapıştığı fakat protez saçın alt yapısına yapışmadığı yönünde oluyor. Kullanmış olduğunuz sökücüler yağ bazlıdır.

Bakım esnasında protez saçın alt yapısından iyice arındırmanız gerekiyor. Bandın protez saça yapışmıyor olmasının nedenlerinden biride budur. 

2)Protez saçı temizlediğiniz gibi cildinizi de yağdan arındırmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda şampuan yetersiz kalabiliyor. Alternatif olarak traş köpüğü ile kafa derinizi yıkamanız tavsiyemizdir. 

3)Kafa derinizden çıkan saçların tıraşlanmıyor olması. Her bakımda cildinizin pürüzsüz olduğundan emin olmalısınız. Traş etmediğiniz saçlar canlı olduğu için yağlanmayı iki katına çıkartacaktır. Yağlanma olduğu içinde bandınız atacaktır.

4)Tak-Çıkar işlemi, bir çok kullanıcı sabah uygulamayı yapıp, akşam yatacağı zaman çıkartıp bant değiştirmeden ertesi

sabah tekrardan bantlara fön ile ısı vererek kullanım yapmaktadır. Protez saç bantlarının tamamında böyle bir özellik yoktur ve

tavsiye etmediğimiz bir kullanım şeklidir. Bu şekilde kullanarak, ünitenin 2-3 hafta bandını değiştirmeden kullanamazsınız. 

Kafanızdan çıkarttığınız anda bant hava almaya başlar ve üzeri tozlanır, bu da bandın tutuculuğunu baya azaltır.

Isı verdiğinizde bir nebze geri gelir fakat beklediğiniz performansı alamazsınız. Kullanmış olduğunuz bantlar kuvvetli bantlardır.

Yeni bant uygulaması yaptığınız zaman tutuculuk güçleri zayıflamadan sök-tak işlemi yapmaktaysanız bu da doğru bir kullanım değildir. Bantlar hem cildinize hemde üniteye sağlam bir şekilde yapıştığından sökme işlemide hem cildinize hemde ünitenin tül kısımlarına istemden zarar verebilirsiniz.

 

Sağlıklı Bakım Aralığı

Bizim önerdiğimiz en sağlıklı bakım aralığı 7-10 gün arasındadır. Bildiğiniz üzere bantların yapıştığı kısımlar hava ve su geçirmemektedir.

3-4 hafta cildinizin hava ve su geçirmiyor olması, cildiniz için ne kadar sağlıklı olabilir? Cilt sağlığınıza da önem vermelisiniz. Cilt sağlığınız için nemlendirici kremler kullanabilirsiniz..

Ürün hakkında yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen oturum açın.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Ücretsiz Kargo
Sentetik Uzun Boy Peruk Orta Kahve
Stok Kodu: Selena 8
664,26 ₺
Ücretsiz Kargo
Keratin İtalyan 1 kg
Stok Kodu: Keratin İtalyan Şeffaf 1kg
2.604,95 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Stand
Stok Kodu: Stand
162,81 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Uzun Boy Peruk Kızıl
Stok Kodu: Selena 35
664,26 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk Kumral
Stok Kodu: Jessica-30
664,26 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Keratin Kaynak Makinası
Stok Kodu: loff-b
1.139,67 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk H 8829 2T30
Stok Kodu: H 8829 2T30
664,26 ₺

Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç