TurkishEnglishPortugueseArabicChinese (Traditional)GermanRussianUkrainian

İstediğiniz Dilde Görüntüleyebilirsiniz
Stokda Yok

Sentetik Permalı Tül Peruk Siyah

Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Echo 1b
Fiyat :
664,26 ₺
Renkli Peruk
Kısa Açıklama
Sentetik Permalı Tül Peruk Ürün Boyu: 45 – 50cm Ürün Ağırlığı: 200 – 210gr.

Sentetik Permalı Tül Peruk

Ürün Boyu: 45 – 50cm

Ürün Ağırlığı: 200 – 210 gr.

Sentetik Peruk Nedir?

Sentetik Permalı Tül Peruk; Ham maddesi suni lif olan bu peruklar görünüşü doğal saça benzeyen 180 derece ısıya kadar dayanıklı, fön ve maşa yapabileceğiniz sentetik malzemeden üretilir. Genelde saçsız kalınan durumlarda tercih edilse de uzun saçı sürekli kullanmak istemeyenler, saçını bozmadan farklı saç modeli, rengi ve kesimi denemek isteyenler tarafından da kullanılır. Sentetik olan ürünler için bakımında belli başlı noktalara dikkat edilmeli. Yıkaması yapılırken ılık su ve şampuan kullanılmalıdır.

Peruk Bakımı Nasıl Yapılır?

Peruklarınızı temizlemek için uygulayacağınız temizleme sıklığı Vücudunuzun terleme yaşam tarzı ve peruk kirlenmesine göre değişiklik gösterebilir. Yıkaması yapılırken ılık su ve şampuan kullanılmalıdır. Yıkama işlevi yumuşak hareketlerle gerçekleştirilmeli, aşırı fiziksel güç kullanılmamalıdır. Durulama için ise ılık su kullanılmalı ve peruk bu suyun içinde yaklaşık olarak 20 dakika bekletilmeli. Durulama işleminden sonra tarama işlemine geçilmeli. Tarama işlemine saç uçlarından başlanmalı ve yuvarlak, ucu sivri olmayan tarakla bu işlem yapılmalı. Kuruması için fön gibi ısı yayan saç şekillendiriciler dikkatli kullanılmalıdır. Bizlerden satın aldığınız sentetik perukları da bu şekilde koruyarak işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Sentetik ve gerçek perukların en büyük avantajının istediğiniz gibi şekillendirebilir olduğunu söylemiştik bu şu anlama geliyor dilediğiniz gibi ısı uygulayabilir, maşa yapabilir, kesebilir ve boyayabilirsiniz Tıpkı kendi saçınız gibi. Bu anlamda hiçbir limitin olmaması büyük rahatlık. Sentetik ürünler ise belli bir ısıya (180 dereceye) kadar şekillendirme yapabilirsiniz. Burada en önemli konulardan biri de peruklarınızın bakımını ihmal etmemek.

Peruklarımızı Nasıl Korumalıyız?

Sentetik Permalı Tül Peruk; Peruklarınızı da saçlarınız gibi düşünün. Eğer her gün takıyorsanız, kendi saçlarınızı ne tarayıp, bakımını yapıyorsanız peruklarınızı da o sıklıkta özen göstermelisiniz. Özellikle nemlendirici etkili şampuanlar ve saç kremleri kullanmaya çalışın çünkü perukların da buna ihtiyacı var. Eğer perukla uyumanız gerekiyorsa, elektriklenme yapmaması için yastık kılıfının üzerine ipek eşarp örtebilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda ise peruklarınızı cansız mankenin kafasında ya da plastik bir kılıfta muhafaza edin. Onları vücudunuzun bir parçası gibi düşünmekte ve ona göre hareket etmekte fayda var.

SAĞLIK BAKANLIĞI HİJYENİK ÜRÜNLER TEBLİĞİ GEREĞİ PERUK GİBİ ÜRÜNLERİN İADE VEYA DEĞİŞİMİNİ KABUL ETMEMEKTEDİR.

Ürün hakkında yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen oturum açın.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk H 8819 2T30
Stok Kodu: H 8819 2T30
664,26 ₺
Ücretsiz Kargo
Toka Siyah
Stok Kodu: Toka 1
162,81 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk H 3807 2
Stok Kodu: H 3807 2
664,26 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Orta Boy Peruk Siyah
Stok Kodu: catty-1b
664,26 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Toka Kahve
Stok Kodu: Toka 8
162,81 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk H 2039 G4
Stok Kodu: H 2039 G4
664,26 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Sentetik Orta Boy Peruk H9826 4
Stok Kodu: H9826 4
664,26 ₺

Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç