TurkishEnglishPortugueseArabicChinese (Traditional)GermanRussianUkrainian

İstediğiniz Dilde Görüntüleyebilirsiniz

Sentetik Uzun Boy Peruk Karamel

Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Selena 24
Fiyat :
664,26 ₺
Renkli Peruk
Kısa Açıklama
Sentetik Uzun Boy Peruk Ürün Boyu: 75 – 80cm Ürün Ağırlığı: 270 – 280gr.

Sentetik Uzun Boy Peruk

Ürün Boyu: 75 – 80cm

Ürün Ağırlığı: 270 – 280gr.

Sentetik Peruk Nedir?

Sentetik Uzun Boy Peruk; Ham maddesi suni lif olan bu peruklar görünüşü doğal saça benzeyen 180 derece ısıya kadar dayanıklı, fön ve maşa yapabileceğiniz sentetik malzemeden üretilir. Genelde saçsız kalınan durumlarda tercih edilse de uzun saçı sürekli kullanmak istemeyenler, saçını bozmadan farklı saç modeli, rengi ve kesimi denemek isteyenler tarafından da kullanılır. Sentetik olan ürünler için bakımında belli başlı noktalara dikkat edilmeli. Yıkaması yapılırken ılık su ve şampuan kullanılmalıdır.

Peruk Bakımı Nasıl Yapılır?

Peruklarınızı temizlemek için uygulayacağınız temizleme sıklığı Vücudunuzun terleme yaşam tarzı ve peruk kirlenmesine göre değişiklik gösterebilir. Yıkaması yapılırken ılık su ve şampuan kullanılmalıdır. Yıkama işlevi yumuşak hareketlerle gerçekleştirilmeli, aşırı fiziksel güç kullanılmamalıdır. Durulama için ise ılık su kullanılmalı ve peruk bu suyun içinde yaklaşık olarak 20 dakika bekletilmeli. Durulama işleminden sonra tarama işlemine geçilmeli. Tarama işlemine saç uçlarından başlanmalı ve yuvarlak, ucu sivri olmayan tarakla bu işlem yapılmalı. Kuruması için fön gibi ısı yayan saç şekillendiriciler dikkatli kullanılmalıdır. Bizlerden satın aldığınız sentetik perukları da bu şekilde koruyarak işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Sentetik ve gerçek perukların en büyük avantajının istediğiniz gibi şekillendirebilir olduğunu söylemiştik bu şu anlama geliyor dilediğiniz gibi ısı uygulayabilir, maşa yapabilir, kesebilir ve boyayabilirsiniz Tıpkı kendi saçınız gibi. Bu anlamda hiçbir limitin olmaması büyük rahatlık. Sentetik ürünler ise belli bir ısıya (180 dereceye) kadar şekillendirme yapabilirsiniz. Burada en önemli konulardan biri de peruklarınızın bakımını ihmal etmemek.

Peruklarımızı Nasıl Korumalıyız?

Sentetik Uzun Boy Peruk; Peruklarınızı da saçlarınız gibi düşünün. Eğer her gün takıyorsanız, kendi saçlarınızı ne tarayıp, bakımını yapıyorsanız peruklarınızı da o sıklıkta özen göstermelisiniz. Özellikle nemlendirici etkili şampuanlar ve saç kremleri kullanmaya çalışın çünkü perukların da buna ihtiyacı var. Eğer perukla uyumanız gerekiyorsa, elektriklenme yapmaması için yastık kılıfının üzerine ipek eşarp örtebilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda ise peruklarınızı cansız mankenin kafasında ya da plastik bir kılıfta muhafaza edin. Onları vücudunuzun bir parçası gibi düşünmekte ve ona göre hareket etmekte fayda var.

SAĞLIK BAKANLIĞI HİJYENİK ÜRÜNLER TEBLİĞİ GEREĞİ PERUK GİBİ ÜRÜNLERİN İADE VEYA DEĞİŞİMİNİ KABUL ETMEMEKTEDİR.

Ürün hakkında yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen oturum açın.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Ücretsiz Kargo
Sentetik Orta Boy Peruk Koyu Kahve
Stok Kodu: catty-6a
664,26 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Orta Boy Peruk Koyu Kumral
Stok Kodu: catty-27
664,26 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk M33M
Stok Kodu: Jessica-M33M
664,26 ₺
Ücretsiz Kargo
Rulo Bant Kaynak Bandı 36 Yards - 33 m
Stok Kodu: Bant 36 yards
2.930,57 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Keratin İtalyan Kahve 100 gr
Stok Kodu: Keratin İtalyanKahve 100gr
651,24 ₺
Ücretsiz Kargo
Permalı Tül Peruk Gerçek Saç Platin
Stok Kodu: DC34 613
22.793,33 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Medikal Peruk Filesi Siyah
Stok Kodu: Pfk Tupe
488,43 ₺

Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç